Верифікований профіль
17
Років досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
11
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
329
Останній візит на сайт
4 дні тому
Агентство Недвижимости "Ковчег" - это
Качество,
Ответственность,
Вежливость,
Честность,
Единство,
Гарантия Ваших предложений.

Мы занимаемся : продажей, куплей, арендой, съемом - недвижимости ( квартир, домов, участков, коммерческой недвижимости) в Одессе и пригороде. Пишите и общайтесь. Будем рады Вам помочь.

Спасибо за звонки и предложения!

Продаж комерційної нерухомості (5)

  • 62 000 $
    1 033 $/м²

    Проїзна вул., 24

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК ЖМ Сьоме Небо
    багатофункціональне приміщення
    60 м²
    2021 рік побудови
    3 дні тому
    Готовый Бизнес в Сердце ЖК "7 Небо" ​ ВНИМАНИЕ: Сверхдоходная Инвестиция, Окупаемость с Первого Дня! ​Мечтали о собственном, стабильно прибыльном бизнесе? Не упустите шанс приобрести действующую пиццерию с полным циклом работы и высоким потенциалом дохода в самом центре активного жилого комплекса! ​ Что Вы Получаете: ​Готовый, Прибыльный Бизнес: Вам не нужно начинать с нуля! Пиццерия уже работает и приносит доход. ​Идеальная Локация: Расположение в середине ЖК "7 Небо" и рядом со школой обеспечивает постоянный поток клиентов. ​Полная Комплектация: Продается помещение вместе со всем оборудованием для приготовления пиццы, шаурмы, бургеров. ​Включено: Телефония, видеонаблюдение, профессиональн...
    Рієлтор
  • 14 000 $
    292 $/м²

    Проїзна вул., 9

    багатофункціональне приміщення
    48 м²
    4 дні тому
    Продаю нежитлове приміщення. Центр «7 Неба». Приміщення вільного планування. Світло підведене, 3-фазний лічильник. Поруч «Копійка», «Таврія». Є під'їзд. Вхід з вулиці. Вікон немає. Є віддушина. Приміщення під ремонт. Можна використовувати як підвальне, склад або під інше призначення.
    Рієлтор
  • 19 500 $
    1 857 $/м²

    Торгова вул., 3

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    10.5 м²
    2025 рік побудови
    3 дні тому
    Продаю в Одесі "7parks" Фасадне приміщення на тротуарну доріжку та дорогу 10,7 метрів кв. Усі комунікації: вода, світло, каналізація — підведені до приміщення. Планування вільне. Дуже перспективне місце. Здаючи в оренду або використовуючи під власний бізнес, ви отримуєте свої прибутки, просто інвестуючи у вже готове приміщення. Приміщення побудоване, здане в експлуатацію. Розташування поруч із «7 Небом», Епіцентром. Вже є готові орендарі, які із задоволенням зайдуть у даний проєкт. Відмінний трафік відвідувачів. Вартість загальна 22 000$ Більше таких цін на сьогоднішньому ринку ви не знайдете.
    Рієлтор
  • 17 800 $
    1 852 $/м²

    Торгова вул., 3

    БЕЗ КОМІСІЇ
    торгівельне приміщення
    9.61 м²
    2026 рік побудови
    3 дні тому
    7 Парк (7 Parks) — це торговельно-розважальний центр із комерційними приміщеннями. Приміщення площею 9,5 м² готове: підведено світло, воду та каналізацію. Територія ринку. Територія, що охороняється. Вам залишається зробити ремонт і почати торгувати або здавати в оренду.
    Рієлтор
  • 25 500 $
    1 833 $/м²

    Торгова вул., 3

    БЕЗ КОМІСІЇ
    торгівельне приміщення
    13.91 м²
    2026 рік побудови
    3 дні тому
    Одне з великих приміщень, поруч із центральним входом, є невелика ділянка для столиків на вулиці. За бажанням можна зробити додаткові двері. Світло, вода, каналізація підведені. Ринок зданий.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: